چرا کولر اکسترا؟


کولرهای آبی یکی از راه حال های ارزان و کم مصرف برای سرمایش منازل می باشد. هرچند که این کولرها سالهاست که با همان شکل و فناوری قدیمی در حال تولید هستند. حتی جایگزینی پدهای سلولزی به جای پوشالهای چوبی هم نتوانسته خنکی این کولرها را به میزانی افزایش دهد که در روزهای گرم تابستان جوابگوی نیاز ما باشد. همین مساله دلیل تولید کولر اکسترا بوده که با تکنولوژی سرمایش دو فازی می تواند یک و نیم برابر یک کولر آبی خنکی تولید کند و در عین حال برق و آب کمتری نیز مصرف نماید. بدین ترتیب که هوا در مرحله نخست بدون اضافه شدن رطوبت در مبدل حرارتی آلومینیومی خنک می گردد، در این مرحله پیش سرمایش انجام می شود. سپس با عبور از پد سلولزی با ضخامت ۲۰ سانتی متر هوا مجددا خنک و مرطوب شده و توسط فن تقویت شده وارد محیط می گردد..این یعنی 20 درجه خنکی در گرمترین روزهای سال، قابلیتی که دستیابی به آن در هیچکدام از کولرهای آبی و سلولزی موجود امکان پذیر نمی باشد.

آب در کولر اکسترا تنها در مخزنی پلیمری جریان دارد که در برابر پوسیدگی و زنگزدگی مقاوم می باشد. در نتیجه هیچ یک از قطعات درب و سقف یا کف با آب تماس نداشته که موجب افزایش چشمگیر عمر محصول می شود.

در کف، دربها و سقف این کولر از عایق پلی استایرن استفاده شده که باعث کاهش اثر تابش آفتاب و حرارت محیط بر عملکرد کولر می گردد.

طراحی این کولر به صورت دوتکه می باشد که می تواند از وسط به دو قسمت جدا تقسیم شده و به آسانی به محل نصب حمل گردد.

سیستم کاهش رسوب طراحی شده برای محصول به واسطه مدار کنترلی به اضافه شیر تخلیه اتومات مانع از افزایش غلظت رسوب و تشکیل رسوب بر روی پد یا دیگر قطعات می گردد.

مرحله دوم خنک سازی یعنی پد این محصول از نوع چین درشت می باشد که عمر بالاتری نسبت به نمونه های متداول دارد.

کولر اکسترا به واسطه موتور راندمان بالای مجهز به کلید حفاظتی و پروانه مدل توربو می تواند 12 درصد فشار بیشتری را در خروجی هوا ایجاد می کند.

به همراه محصول یک کلید ترموستاتیک مجهز به وای فای ارائه می گردد که قابلیت تنظیم دما و ساعت کارکرد را به شما ارائه می کند.

بدون دیدگاه

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *